2024 © Oben Teknoloji

- Kurumsal Yönetim Sistemleri -

Oben Teknoloji olarak;

Firmanızın,kurumunuzun iş süreçlerini yönetebilmeniz için gerek içerde gerekse sahada erişebileceğiniz yazılımlar üretiyoruz. Tamamen firma ve işleyiş yapınıza uygun olarak geliştirilen bu arka plan uygulamalarında, personel,departman,şube hatta franchising arasındaki iletişimi ve koordinasyonu sağlıyoruz. Bu yazılmlar ile kendi belirlediğiniz dönemlere ait takvimler oluşturabilir, iş planları yapabilir süreci takip edebilir,toplantılar düzenleyip katılımcılarınıza görevler tanımlayabilirsiniz.

 

Evrak yönetiminizi ve kurumsal mesajlaşma sisteminizi de kurabileceğiniz bu yazılımlar ile tüm ihtiyaçlarınızı tek uygulama altına modüler olarak toplayabilir ayrı ayrı yazılımlar kullanmaktan, fazla maliyetlerden kurtulabilirsiniz. Genişleyebilir yapıya sahip olan bu yazılımlar ile sizinle birlikte büyür ve gelişebilir. Ürün ve hizmetlerinizi stok takibinizi yapabilir, müşteri ve personel yönetiminizi hatta ön muhasebenizi tutabilirsiniz.

Web Tasarım & Yazılım

Modüler Yönetim

İhtiyacınıza göre, sadece sizin için geliştirilen modüller ile süreçlerinizi etkin bir şekilde yöneterek daha az maliyetli, kolay kullanıma sahip sürekli yenilenen ve güncellenen yazılımlar.

Raporlama ve Analiz

Yönetim faaliyetlerinin, atanan görev sonuçlarının, dış çözümlerden gelen geri bildirimlerin ve iş süreçlerinin detaylı şekilde isteğinize göre raporlanarak grafik, yorum ve sayısal analizlerin yapıldığı kar - zarar - maliyet dengesinin gözetildiği yazılımlar.

Barındırma ve Güvenlik

Bölgesel yada bulut teknolojisi kullanarak bu yazılımların kesintisiz hizmet vermesini veri tabanın ve uygulamanın sürekli yedeklenmesini ve daima güncel kalmasını sağlıyoruz. Bu yazılımları dış tehditlere karşı geliştirdiğimiz güvenlik çözümleri ile koruyoruz.